تیم فنی و برنامه نویسی

مشاوره، نیازسنجی، تدوین استراتژی، طراحی، توسعه و اجرا، نصب و استقرار و پشتیبانی محصولات نرم افزاری و خدمات فنی از جمله مهمترین فعالیت های تیم فنی ویرا است که با بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی های جدید، همراه و درخدمت شما عزیزان در جهت تحقق اهداف شماست.

بیش از 0 پروژه موفق
از 1395 تا به امروز
5/5

پروژه پلتفرم تعاملی حوزه بورس و فارکس

این پروژه یک وب اپلیکیشن تعاملی با سطوح دسترسی پویا بوده که کاربران آن شامل دو گروه اصلی تحلیلگران و سهامداران بازار سرمایه است که دارای سیستم درآمدزایی و رقابتی برای تحلیلگران و سیستم پرداخت حق اشتراک برای سهامداران می‌باشد. ایده اولیه این پروژه از جانب کارفرما بوده و تکمیل آن پس از جلسات متعدد آنالیز پروژه، وارد فاز اجرایی شده است. سرعت و امنیت بالا، طراحی واکنشگرا و مقیاس پذیری و انعطاف از ویژگی های بارز این پروژه می‌باشد.

4/5

پروژه ربات ست آلارم بازار کریپتو

طراحی و توسعه ربات دریافت قیمت های جهانی کریپتو و مقایسه آن با قیمت مارکت های داخلی بمنظور انتخاب راحتر صرافی مناسب معاملات. این ربات بصورت بلادرنگ طراحی شده و پس از آنالیز قیمت ها، آلارم مناسب در لحظه، در بستر تلگرام برای کاربران دارای عضویت ویژه ارسال میشود. برای این ربات دو داشبورد با سطوح دسترسی متفاوت بعنوان تریدر و مدیر ربات درنظر گرفته شده تا مدیریت و اعمال هرچه راحتر تنظیمات امکان پذیر باشد.

4/5

پروژه سامانه تحقیقاتی حوزه علوم تغذیه

توسعه سامانه ای جهت تسهیل جمع آوری و مدیریت فرم های پرسشنامه بصورت الکترونیک در حوزه علوم تغذیه، ایجاد بانک پرسشنامه با دسترسی عمومی و خصوصی، آنالیز اطلاعات برای هر مراجعه کننده و آمار کلی و جزئی برای پزشکان و مدیران، فرم ساز اختصاصی برای تدوین پرسشنامه های مختلف

در حال آپدیت و تکمیل این صفحه هستیم ...

مشتاق شنیدن صدایتان هستیم!

اسکرول به بالا